Cum te putem ajuta?

Autentificare

Raportarea unui incident serios

Înțelegem faptul că nu întotdeauna poți avea pasageri de 5 stele, însă suntem siguri că tu vei trata cu profesionalism situațiile dificile și să îți ceri scuze pentru orice incident negativ care poate apărea.

În situația în care ești implicat într-un accident te rugăm să te asiguri că toate părțile implicate sunt în siguranță. Dacă este necesar, anunță autoritățile și nu ezita să ne informezi contactând echipa noastră de suport prin aplicație.

Te rugăm să reții faptul că orice comportament neprofesional atât de partea șoferilor parteneri, cât și a pasagerilor, precum agresivitatea, contactul fizic inadecvat, violența sau orice fel de comportament abuziv nu sunt tolerate. Atașează orice fel de dovadă atunci când raportezi aceste situații echipei noastre.

A fost util acest articol?