Cum te putem ajuta?

Autentificare

Raportarea unui accident sau a unui comportament violent

Înțelegem faptul că experiențele tale cu Bolt nu pot fi întotdeauna de 5 stele și ne cerem scuze pentru eventualele neplăceri întâmpinate. Vrem să te asigurăm că luăm în serios incidentele și le tratăm cu maximă prioritate.

Dacă te afli în mijlocul unei situații neplăcute periculoase, asigură-te că ești în siguranță. Anunță imediat poliția și, dacă este necesar, ambulanța. Te rugăm să comunici imediat echipei noastre de suport cele întâmplate pentru a te putea ajuta în cel mai scurt timp posibil.

Ai în vedere faptul că nu tolerăm niciun comportament neprofesionist în relația pasager - șofer partener precum agresivitatea fizică sau verbală, contact fizic necorespunzător, violența sau orice altă formă de comportament necorespunzător.

Dacă este posibil, atașează orice dovadă și cât mai multe detalii posibile atunci când raportezi orice situație echipei noastre.

Sperăm să ne oferi, la fel ca ceilalți utilizatori ai aplicație și șoferi parteneri, o șansă de a face următoarea ta experiență Bolt una mai bună.

A fost util acest articol?